Зарахування учнів до 1класу на 2020-2021 навчальний рік

Date: 28 травня 2020 о 10:38, Refreshed 4 червня 2020 о 10:56

Міністерство науки і освіти, молоді та спорту України

Відділ освіти Андрушівської районної державної адміністрації

Іванківська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Андрушівського району Житомирської області

13410, с.Іванків, вул.Мельника,4         т. +38 (04136)5-64-10                      e-mail zaxarchuk.liubov@i.ua

Н  А  К  А  З

28 травня 2020 р.                                                                 № 55

Про прийом дітей до першого

класу у 2020 році

На виконання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанов Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», від 20 травня 2020 року№ 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року № 367 (далі – Порядок), наказу Департаменту  освіти  і  науки,  молоді  та  спорту від 03 жовтня  2017 року № 930 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти», та з метою організованого прийому дітей до перших класів

НАКАЗУЮ:

1. Класоводу  1класу Озимок В.В

1.1. Розпочати прийом заяв до 1-го класу закладу освіти з 01 червня 2020 року.

1.2. Провести інформування громадськості та батьків майбутніх першокласників про:

1.2.1. Порядок прийому дітей до 1-х класів.

1.2.2. Територію обслуговування, що закріплена за закладом загальної середньої освіти.

1.2.3. Перелік документів, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти.

1.2 Забезпечити з 02 червня 2020 року по 01 липня 2020 року (включно) прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів.

1.3. Не допускати збирання додаткових даних про дитину та її батьків (осіб, які їх замінюють), зокрема, будь-яких даних, що свідчать про розвиток дитини та її готовність до навчання в школі, місце роботи батьків (осіб, які їх замінюють) тощо.

1.4. Зарахувати не пізніше 02 липня 2020 року до закладу загальної середньої освіти дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу підтверджене; дітей, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, що здобувають освіту в цьому закладі; дітей працівників цього закладу освіти; випускників дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за його наявності) та інших дітей, якщо кількість поданих заяв про зарахування не перевищує кількості місць у першому (перших) класі (класах)

1.5. Оприлюднити не пізніше 03 липня 2020 року на інформаційному стенді закладу освіти, а також на офіційному веб-сайті закладу інформацію, зазначену у пункті 4 глави 1 розділу ІІ Порядку із дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних»

2.  Заступнику  директора з адміністративно-господарчої частини Дацюк І.Б

2.1. Організувати належні санітарно-гігієнічні та протиепідемічні умови прийому документів від батьків (осіб, які їх замінюють): здійснювати прийом громадян за завчасно оприлюдненим на електронній  сторінці закладу та на інформаційному стенді графіком; забезпечити варіанти безпечних локацій (у будівлі закладу освіти або шкільному подвір’ї, в залежності від погоди); дотримуватися правил соціального дистанціювання (для зручності – з відповідними розмітками), використовувати засоби індивідуального захисту (маски, рукавички), проводити термометрію, дезінфікуючи заходи, провітрювання тощо.

3.  Контроль за виконанням цього наказу лишаю за собою

Директор школи             Любов Захарчук

Comments:
Only authorized users can leave comments.