Рішення педагогічної ради

31.08.2022 № 8 – у
Про зарахування до закладу
учнів 1 класу
Відповідно до «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» (Наказ МОН України від 16.04.2018р № 367), на підставі поданих заяв та необхідних документів від батьків
НАКАЗУЮ
1. Зарахувати до 1 класу на 2022/2023 з 01.09.2022 року учнів.
.
1.Воєводіну А.Я.
2.Гладченко П.О.
3.Іванюка Є.В.
4. Кутирженко А.О.
5.Солудченко А.Г.
.
2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою

Директор Галина ДАНИЛЮК

31 серпня 2022 о 16:58 | Данилюк Г. Д. | немає коментарів

Рішення педагогічної ради

13 червня 2022 о 11:50 | Данилюк Г. Д. | немає коментарів

У зв'язку з високими темпами розвитку інформаційних технологій надзвичайно гостро постала проблема захисту дітей та молоді від негативної інформації, яка становить загрозу їхньому фізичному й інтелектуальному розвитку та морально-психологічному стану.Інтернет-технології - це природна складова життя дітей та сучасної молоді. Комп'ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку особистості.

Самостійне пізнання інформаційного світу дозволяє зробити значно ширшим коло інтересів дитини і сприяє збагаченню її духовного світу , спонукає до кмітливості, привчає до самостійного розв'язання задач та значно підвищує інтелектуальний рівень.

Всесвітня мережа досить часто задовольняє потребу підлітків у лідерстві. Діти, які добре знають комп’ютер та Інтернет, є більш реалістичними в оцінці своїх здібностей та можливостей,їм притаманна цілеспрямованість та кмітливість . Дитина постійно вчиться структурувати великі потоки інформації, адже саме це дозволяє їй повноцінно орієнтуватися у просторі, дотримуючись основних правил безпеки в мережі. Але спілкування в Інтернеті приховує небезпеку, яка проявляється в тому, що ти не бачиш свого віртуального знайомого, а тому не можеш бути впевнений у тому, що ця людина безпечна для тебе. Ти можеш вважати, що спілкуєшся зі своїм однолітком, а він або вона насправді може виявитися дорослим чоловіком або жінкою, а ще гірше – злочинцем. Загальнодоступність та поширення Інтернету призвели до появи категорії користувачів, які завдають шкоди іншим. Саме тому важливо розуміти, як убезпечити себе під час роботи в Інтернеті.

7 лютого 2021 о 10:46 | Данилюк Г. Д. | немає коментарів

ІВАНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІСТУПЕНІВ

від 31.05.2018року №79 -О

Про зарахування
учнів до 1класу

У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018року № 367 «Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», відповідно до абзацу першої частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту»,

Н А К А З У Ю
Зарахувати до 1класу:
Гладченко Вікторію Олександрівну
Горбаченко Ярослава Сергійовича
МовчанА Андрія Івановича
Петрука Богдана Вікторовича
ПетрикА Єгора Сергійовича
Польвого Даніїла Михайловича
Стеценко Яну Олександрівну
Сідорова Володимира Леонідовича

Підстава: копії свідоцтв про народження, заяви батьків, медичні довідки

Директор школи: Л.В.Захарчук

31 травня 2018 о 11:38 | Данилюк Г. Д. | немає коментарів

засідання педагогічної ради
Іванківської ЗОШ І-ІІІступенів, яка відбулась, 16.05.2018року
Присутні: 16 вчителів, педагог-організатор, бібліотекар.

Порядок денний
1. Про опрацювання листа МОН від 07.05.2018 № 1/9-278 Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України 2квітня 2018 року № 310
(доповідач Захарчук Л.В.)
2. Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), що використовують в освітньому процесі підручники для закладів загальної середньої освіти, та закладами вищої освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, проектів підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів з кожної назви підручників та оформлення результатів вибору (доповідач Захарчук Л.В.)
3. Зразок оформлення результатів вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти
(доповідач Захарчук Л.В.)

І.СЛУХАЛИ:
Директора школи Захарчук Л.В, яка докладно ознайомила педагогічний колектив з листом МОН від 07.05.2018 № 1/9-278 Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України 2квітня 2018 року № 310

Виступили :
Заступник директора школи Жигадло Т.В., яка наголосила на тому, що кожному вчителю предметнику було роздано адресу веб сторінки за відповідним посиланням, де вони повинні були ознайомитись з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 1класу.

ІІ-ІІІ.СЛУХАЛИ:
Директора школи Захарчук Л.В, яка ознайомила колектив з Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти та з зразками оформлення результатів вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний

ІІІ. Ухвалили:

Результати вибору
електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів
загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір
Назва закладу освіти Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІступенів Житомирскої області Андрушівського району
Область Житомирська область
Район (місто) Андрушівський район, с.Іванків
Код ЄДРПОУ закладу освіти 20408364
№ закладу освіти в ІТС "ДІСО" 15565
Назва підручника Кількість