Наказ про дистанційне навчання з 01.02 по 05.02.2021року

Дата: 1 лютого 2021 о 21:25, Оновлено 6 лютого 2021 о 18:55

НАКАЗ

від 25.01.2021року                                                                                                                                               № 11 -О

Про продовження

дистанційної форми навчання

Відповідно до статті 26 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” на виконання Постанови кабміну  від 9.12.2020року №1236 “Про встановлення та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів,  до наказу МОЗ України № 722 «Організація надання медичної допомоги  хворим на коронавірусну  хворобу (COVID-19)», постанови МОЗУ № 50 від 22.08.2020 р « Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції у даному колективіз метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2”

НАКАЗУЮ:

1.Продовжити дистанційну форму навчання в закладі освіти  з 01 по 05лютого 2021року.

2. З 01.02.2021 року змінити істотні умови праці педагогічних та технічних працівників школи, а саме перевести на гнучкий (дистанційний) режим роботи під час карантину, з можливістю віддаленого дистанційного навчання здобувачів освіти та з дотриманням встановленого, згідно з тарифікацією, робочого часу (педагогічного навантаження) без зміни інших умов праці.

2.1. Визначити робоче місце педагогічних працівників за їх місцем проживання.

3. Педагогічним працівникам:

3.1. Забезпечити виконання освітніх програм в 1-11 класах шляхом організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей навчального закладу

3.2. Здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти під час освітнього процесу та запис тем та домашнього завдання із використанням технологій дистанційного навчання в електронному журналі закладу освіти, з подальшим занесенням до відповідних сторінок класного журналу;

3.3. Контролювати залучення учнів до освітнього процесу

3.4. Наблизити робочий час в дистанційному режимі до затвердженого в закладі розкладу навчальних занять та відповідно педагогічного навантаження.

3.5. Визначити особливості провадження освітнього процесу: використання сайту школи ivankivschool.e-schools, - Zoom онлайн-уроки, консультації; - Google Classroom – обмін завданнями та результатами виконаних завдань, додаткові матеріали та посилання з відео поясненнями; - Google drive – папки з завданнями та додатковими файлами; - Viber – індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими повідомленнями, посиланнями, опитуваннями; -Google meetвідеоконференції Telegram - індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими повідомленнями, посиланнями, опитуваннями; - Опитування по телефону; -.

3.6. У колонці д/з спершу робити запис асинхронне навчання та запис д/з.

4. Заповнення класних журналів здійснювати згідно Інструкцій з ведення класних журналів учнів 1-3 класів НУШ , 4-х та 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

5. Класним керівникам 1-11 класів:

5.1. Провести роботу з батьківськими комітетами стосовно переведення школи на дистанційну форму навчання з 25 по 29січня 2021 року.

5.2. Консультувати учнів та їх батьків про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання та методи його запровадження в телефонному режимі;

5.3. Контролювати виконання учнями завдань;

5.4. Здійснювати зворотній зв'язок між усіма учасниками освітнього процесу в телефонному та онлайн-режимі;

5.5. Проводити просвітницьку роботу з учнями та їх батьками щодо заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та особистої гігієни.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор        Любов ЗАХАРЧУК

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.